top of page

MANİFESTO

EURO GIDA OLMAK KOLAY DEĞİL

Her gün çalışıp üretirken bir tek şeyi aklımızdan hiç çıkarmıyoruz; emekleriyle bizleri var eden çiftçilerimize karşı, bizlere daima güvenen iş ortaklarımıza, paydaşlarımıza ve tüketicilere karşı büyük bir sorumluluk taşıyoruz.

Bu toprağın bereketiyle büyüyen bir firma olarak, doğaya da minnetle yaklaşıyoruz. Tüm süreçlerimizde dünyamızın ve çocuklarımızın geleceği için daima çevreci yaklaşımları benimsiyoruz.

Sorumluluklarımızı alnımızın akıyla yerine getirebilmek için bireysel ve kurumsal gelişimi işimizin merkezine koyuyoruz. Dünyadaki yenilikçi ve sürdürülebilir yaklaşımları takip ediyor, iş süreçlerimizi

bu doğrultuda güncelliyoruz.

harvest-cucumbers-basket-selective-focus-food.jpg

"BUGÜN TRENDLERİ TAKİP EDEN DEĞİL, TRENDLER YARATAN BİR FİRMA OLMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ"

Ülkemiz için üretirken, daha geniş pazarlara ulaşma ve bu süreçte paydaşlarımıza da değer katma yolunda en büyük gücümüzü takım ruhundan alıyoruz. Bu güçle daima çevreye saygılı, yenilikçi ve kaliteli üretimi, ödünsüz hayata geçiriyoruz.

 

Uzmanlığımız olan taze sebze işlemede adımızdan başarıyla söz ettirmemizin sırrı ise AR-GE’ye, teknolojiye ve bilime verdiğimiz büyük değerde saklı. Bugün trendleri takip eden değil, trendleri yaratan bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Rekabetteki en büyük gücümüzse verimlilik odaklı yaklaşımımız… Bu anlayışla, süreçlerimiz üzerinde sistematik çalışmalar yapıyor, ilerleme yolunda kılavuzumuz  olan  bilim ve teknolojiden faydalanarak yeni süreçler ve araçlar geliştiriyoruz. Bu yaklaşımımızla hem sektörümüzün öğretmeni olma unvanını taşıyor, hem de çalışanlarımız, sektörümüz ve dünya ekonomisi için değer yaratıyoruz.

Bugünlere gelmemizdeki ana etkenin çalışanlarımızın emeği olduğunu hiç unutmuyoruz. Euro Gıda olmanın sorumluluğuyla; tüm çalışanlarımızın fikirlerini can kulağıyla dinliyor ve önemsiyoruz. Çalışanlarımızla üretip, çalışanlarımızla büyüyoruz.

Çalışanlarımıza verdiğimiz değerin bir göstergesi olarak, onların daima sağlıklı ve güvenli bir ortamda işlerini sürdürebilmeleri için tüm gerekli tedbirleri alıyor, tüm koşulları sağlıyor, hatta standartların ötesine geçiyoruz. İş sağlığı ve güvenliği konusunda daha iyiye ulaşma çabamızda en büyük kılavuzumuzsa çalışanlarımızın fikirleri ve önerileridir.  

Euro Gıda olarak tüm çalışanlarımıza fırsat eşitliği sunuyor, toplumumuzda da fırsat eşitliğinin sağlanmasını misyonumuz olarak görüyoruz. Gerek sosyal sorumluluk alanındaki faaliyetlerimizle gerekse de ülkemizdeki istihdamın arttırılması konusunda durmaksızın çalışıyoruz.

 

Tüm iş süreçlerinde sürdürülebilir tarımın geleceğimiz açısından çevresel, ekonomik ve sosyal boyuttaki önemini bilerek; insana ve çevreye değer veren uygulamaları hayata geçiriyor, doğal kaynakları verimli kullanmak konusunda azami çaba sarfediyoruz. Benimsediğimiz yerel üretim temelinde çiftçilerimizi etkin bir şekilde destekliyoruz.

Paydaşlarımız nezdinde taşıdığımız “sözünün eri” firma unvanımızı, büyük bir sorumlulukla ve özveriyle taşımaya devam ediyoruz.

Üretimin her aşamasında insan sağlığını koşulsuz gözetmek, en önemli sorululuklarımızın başında geliyor. Nesillerin daha sağlıklı bir yaşam sürmeleri, daha iyi beslenebilmeleri için dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere kavanozda taze üretilmiş turşudan közlenmiş ve kurutulmuş sebzelere ve gurme soslara kadar güvenilir ve geniş bir ürün gamı sunuyoruz. Üretimden ambalajlamaya ve dağıtıma kadar tüm süreçlerimizi; etkili, verimli, yenilikçi ve sürdürülebilir, gelişmeyi benimseyen yaklaşımlarla yönetiyoruz.

 

Dünyamız, tüketicilerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımız için daha da iyisini yapmak adına daima önümüze daha büyük ve iddialı hedefler koyuyor, yeni hayaller kurmaya ve hayallerimizin peşinde koşmaya büyük bir azimle devam ediyoruz.

bottom of page