top of page

HAKKIMIZDA

EURO GIDA, AVRUPA'DA
İLK 5'TE YER ALMAKTADIR

Müşterilerimizle kurduğumuz sağlam bağlarımızın ve başarılarımızın ardında işimize gösterdiğimiz özen, kusursuza ulaşma konusundaki detaycılığımız ve yüksek kaliteli üretim tesislerimizle sunduğumuz istikrarlı kalite var.

Screen Shot 2022-10-25 at 09.42.34.png

GENİŞ ÜRÜN PORTFÖYÜNE SAHİBİZ

Gerçek lezzeti tarladan sofralara taşıdığımız zorlu yolculuğumuz boyunca standartları belirlemeye ve yaptığımız her işte mükemmeli yakalamaya devam edeceğiz. Türkiye’de gıda sektörünün en büyük ve güvenilir firmalarından biri olarak; çok çeşitli turşu, konserve ve gurme soslardan oluşan geniş ürün portföyüne sahibiz. Kendi markalarımızla tüketicilerimize seslenirken, B2B tarafında ise Türkiye ve Avrupa’nın birçok büyük markası için

fason üretim yapmaktayız.

anuga-gorsel-21.jpg

ÜLKE EKONOMİSİNE BÜYÜK 
KATKI SAĞLIYORUZ

Ege Bölgesi’nde İzmir’de stratejik bir lokasyonda bulunan üretim tesislerimizle, sebze tarlalarına yakın olmanın sağladığı avantajdan yararlanıyor, ziraat mühendislerinin gözetimi altında üretilen sebzeleri tazeliklerini kaybetmeden fabrikaya ulaştırıp en son teknolojiyle 24 saat içinde işliyoruz. Türkiye’de sektörün en büyük fabrikasına sahibiz, Avrupa’da ise ilk 5’te yer almaktayız. Üretimimizin %70’ini ihraç ederek ülkemiz ve bölge ekonomisine büyük katkı sağlıyoruz. 

bottom of page