top of page

HİZMETLER

Euro Gıda Ar-Ge ekibi, her zaman daha iyiye hedefiyle, mevcut ürünlerimiz için de süreç iyileştirme çalışmaları yapmaktadır

Ar-Ge Merkezi vizyonumuz; bünyemizde gerçekleşen çalışmalar ile; sektörde fark yaratacak, yenilikçi ürün ve teknolojilerin geliştirilmesiyle yerel ve global pazarda güçlü bir yoğunluk elde edebilmektir. T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından firmamıza Ar-Ge merkezi belgesi verilmiştir.

Yeni ürün, teknoloji ve yenilikçi lezzetler için Euro Gıda Ar-Ge Merkezi yıl boyu çalışmalarını sürdürmektedir. Ar-Ge ekibimiz, yeni sebze meyve, yeni tarif, yeni üretim şekilleri için arayışlarını durmaksızın sürdürmektedir. Bu kapsamda, dünyadaki mutfak kültürleri araştırılarak, sebze meyve dünyasında yaratıcı ürünler keşfedilmekte, bazen bir anne tarifi; bazen de bir blog yazısı yeni ürün fikrine dönüşebilmektedir.

Euro Gıda’da tüm çalışanlardan gelen fikirler, yapılabilirlik, pazar araştırmaları ve üretim süreci değerlendirmelerinin ardından; Ar-Ge Merkezi çalışmaları ile yeni ürünler/yöntemler olarak gerçeğe dönüşmektedir. Yeni ürünlerin yanı sıra, Euro Gıda Ar-Ge ekibi, her zaman daha iyiye hedefiyle, mevcut ürünlerimiz için de süreç iyileştirme çalışmaları yapmaktadır. Bu çalışmalar sonucundaki bulgular, üretim, kalite güvence ve satış pazarlama departmanları ile paylaşılarak ürün reçeteleri veya süreçlerin geliştirilmesi ile sonuca bağlanmaktadır.

ar-ge-con2-01.jpg
bottom of page