Yeni ürün, yeni lezzetler için Euro Gıda’da yıl boyu çalışmalarımız devam ediyor. Araştırma – Geliştirme ekibimiz, yeni sebze, yeni tarif, yeni üretim şekilleri için arayışlarını sürdürüyorlar. Bu kapsamda, dünyadaki mutfak kültürleri araştırılarak, sebze dünyasında yaratıcı ürünler keşfediyor. Bazen bir anne tarifi; bazen de bir blog yazısı yeni ürün fikrine dönüşüyor.

Euro Gıda’da tüm çalışanlardan gelen fikirler, yapılabilirlik, pazar araştırmaları ve üretim süreci değerlendirmelerinin ardından deneme üretimleri ile yeni ürün olarak gerçeğe dönüşüyor.

ar-ge-urun-calismasi

Yeni ürünler, uygun ambalaj seçimi sonrası yapılan raf ömrü ve kalite kontrol testlerinin ardından, önce raflarda, sonra da sofralarınızdaki yerini alıyor.

Yeni ürünlerin yanı sıra, Euro Gıda Araştırma Geliştirme ekibi, her zaman daha iyiye hedefiyle, mevcut ürünlerimiz için de süreç iyileştirme testlerini yapıyor. Bu testler sonucundaki bulgular, Üretim, Kalite Güvence ve Satış Pazarlama departmanları ile paylaşılarak ürün reçetesinin veya sürecinin değiştirilmesi ile sonuca bağlanıyor. Bu kapsamda Euro Gıda’nın yatırım planlarına da yön veren ekip, iş geliştirme projelerini sürdürüyor.

Euro Gıda Araştırma Geliştirme ekibi, sizin hayatınıza yepyeni lezzetler katmak, tanıdığınız lezzetleri daha da güzelleştirmek için çalışmaya devam ediyor.

Euro Gıda Ar-Ge Şeması